Głęboki peeling ziołowy

Głęboki peeling ziołowy jest oparty wyłącznie na produktach krajowych, jest ekologiczny, bezpieczny i wysoko skuteczny. Nie zawiera składników chemicznych ani syntetycznych , wyłącznie naturalne pochodzenia roślinnego.
Efektem głębokiego peelingu ziołowego jest usunięcie wierzchnich warstw naskórka. Metoda ta daje znakomite efekty w przypadku likwidacji przebarwień, blizn, zmarszczek, rozszerzonych porów skóry i leczeniu trądziku. Zastosowanie tego peelingu daje rezultat również przy skórze tłustej, zniszczonej kąpielami słonecznymi, paleniem tytoniu, a przede wszystkim przy trądziku. Peeling ziołowy skutecznie likwiduje nadmierne rogowacenie naskórka, łojotok, powoduje odmłodzenie skóry i ciała przez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny.
Peeling ziołowy składa się z dwóch wizyt w gabinecie kosmetycznym. Pierwsza to zabieg złuszczania, druga usuwanie resztek naskórka i rewitalizacja.
Najlepsze efekty uzyskuje się przez zastosowanie 4-6 zabiegów w odstępach ok. jednego miesiąca, przy skórze łojotokowej lub jako pojedynczy zabieg przy skórze normalnej.